Biuro pożyczkowe | Szybka pożyczka lokalna
Interesuje Cię "Biuro pożyczkowe" ?
Biuro pożyczkowe Biuro pożyczkowe

Biuro pożyczkowe

Biuro pożyczkowe ma na celu doradzenie jak najbardziej korzystnych, dostosowanych do wymagań i oczekiwań klientów form pożyczek. Biuro może funkcjonować zarówno jako spółka, jak i jednoosobowa działalność gospodarcza. Zależnie od tego podlega rejestracji w  Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Oferta stworzona przez pośrednika może zostać skierowana do osoby prywatnej, właściciela działalności gospodarczej, a także do obu na raz. Pośrednik nie tylko przygotowuje poszczególną ofertę kredytową dla klienta, opierając się na przedstawionych parametrach, takich jak okres kredytowania lub pożądana kwota zobowiązania, ale również pośredniczy w jego zaciągnięciu. Teoretycznie powinni oni dopasowywać istniejące na rynku, aktualne oferty pożyczkowe do indywidualnej sytuacji każdego z pożyczkobiorców, niestety w praktyce starają się i muszą pogodzić z tym celem własne interesy finansowe co często wpływa na niekorzyść klienta.

Na czym dokładnie zarabia biuro pożyczkowe? Biuro pożyczkowe, a jednocześnie pośrednicy pożyczkowi zarabiają na każdej udzielonej pożyczce. Jednakże, to nie oni wyznaczają sobie określoną kwotę wypłaty, ale otrzymują od 5 do 7 procent prowizji na każdej sprzedanej usłudze. Co istotne, aby zostać pracownikiem takiego biura (pośrednikiem/doradcą) nie trzeba posiadać kursów, szkoleń oraz specjalnych kwalifikacji do wykonywania tego zawodu.

Biuro pożyczkowe