Pożyczka na 16 miesięcy | Szybka pożyczka lokalna
Interesuje Cię "pożyczka na 16 miesięcy" ?
Pożyczka na 16 miesięcy Pożyczka na 16 miesięcy

Pożyczka na 16 miesięcy

Sądzisz, że niemożliwe jest pożyczenie kilku tysięcy złotych bez zaświadczeń i z okresem spłaty dłuższym niż rok? Jesteś w błędzie! Oferujemy pożyczkę pozabankową, której spłata jest rozłożona na 16 dogodnych rat. Zobowiązanie spłacisz przez okres dłuższy niż rok, a Twoja miesięczna rata będzie wynosić maksymalnie kilkaset złotych.

Z okresu spłaty wynoszącego 16 miesięcy mogą skorzystać stali klienci, którzy wcześniej terminowo spłacili zobowiązanie. Doceniamy solidnych pożyczkobiorców i premiujemy ich, umożliwiając im pożyczanie większych kwot na dłuższy okres. Dzięki takiemu rozwiązaniu z naszej oferty korzysta większa liczba klientów - spełniają swoje marzenia, remontują mieszkania, kupują nowe samochody, a także realizują wiele innych planów, odkładanych wcześniej z powodu braku gotówki.

Pożyczka na okres 16 miesięcy jest alternatywą dla kredytów bankowych, gdyż jest wypłacana niemalże każdemu bez względu na źródło dochodów. Ponadto w jej otrzymaniu nie przeszkadzają zaległości w BIK lub BIG, a także wiek wnioskodawcy. Z naszej pożyczki mogą zatem skorzystać nawet emeryci, renciści czy studenci pracujący dorywczo. Wiek i status zawodowy wnioskodawcy pozostają bez wpływu na kwotę pożyczki oraz okres, na który zostanie wypłacona.

Pożyczka na 16 miesięcy