Pożyczka od 6 do 24 miesięcy | Szybka pożyczka lokalna
Interesuje Cię "pożyczka od 6 do 24 miesięcy" ?
Pożyczka od 6 do 24 miesięcy Pożyczka od 6 do 24 miesięcy

Pożyczka od 6 do 24 miesięcy

Pożyczka ratalna na okres od 6 do 24 miesięcy umożliwia uzyskanie gotówki na niezbędne wydatki. Wydłużony okres spłaty zobowiązania w stosunku do chwilówki sprawia, że pożyczkę spłaca się w dogodnych ratach bez obaw o kondycję domowych finansów. Co ważne, wysokość raty poznaje się przed złożeniem wniosku o pożyczkę, dzięki czemu bez trudu można zadecydować, czy chce się skorzystać z naszej oferty.

Proponujemy pożyczki o okresie spłaty od 6 do 24 miesięcy bez względu na wysokość kwoty, którą chcesz pożyczyć. Potrzebujesz 10000 złotych? Możesz zwrócić całą kwotę wraz z odsetkami przez okres dwóch lat. Chcesz pożyczyć 3000 złotych? Bez przeszkód możesz podzielić ich spłatę na 10 kolejnych miesięcy. Nie narzucamy Ci konkretnych terminów spłaty, gdyż wiemy, że Ty sam najlepiej wiesz, na jaką wysokość rat i oprocentowania możesz sobie pozwolić.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile wyniosą Twoje miesięczne raty, skorzystaj z kalkulatora na naszej stronie internetowej. To proste i intuicyjne narzędzie jest wyposażone w suwaki, które przesuwa się w obie strony w celu ustalenia kwoty pożyczki i okresu jej spłaty. Kalkulator automatycznie oblicza wysokość pierwszej raty, a zmiana położenia suwaków powoduje natychmiastowe obliczenie nowej wysokości miesięcznego zobowiązania.

Bez względu na to, na jaki okres chce się pożyczyć pieniądze i jaką kwotę chce się otrzymać, u nas można skorzystać z pożyczki bez zaświadczeń. Udzielamy finansowania bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach od pracodawcy, deklaracji PIT czy wyciągów z konta, potwierdzających wpływy wynagrodzenia. Przyjmujemy wnioski od klientów, którzy mają negatywną historię w BIK lub BIG. Finansujemy pożyczki dla emerytów i rencistów, a także dla studentów pracujących na umowie zlecenie lub umowie o dzieło. Ponadto premiujemy stałych, solidnych klientów – im częściej u nas pożyczasz, tym na wyższe kwoty pożyczki i na dłuższy okres spłaty możesz liczyć. Co ważne, gdy skorzystasz z naszej pożyczki choć raz, Twoje dane zostaną zapisane w bazie, co przyspieszy procedurę wypacania pieniędzy kolejnym razem.

Pożyczka od 6 do 24 miesięcy